WYBIERZ TKANINY

Według gatunku

Koronki

Nasza oferta bogata jest w różnorodne wzory oraz kolory koronek i gipiur. Dostępne są koronki na tiulu, z cekinami i koralikami, koronki z lycrą, a także wzory koronek do wycinania. W naszych sklepach przyszłe panny młode mogą odnaleźć również [...]

więcej..

Tkaniny garniturowe i na żakiety

W naszych salonach zaopatrzyć się można w szeroką gamę materiałów na eleganckie garnitury i żakiety. Przebierać można we wzorach z wełny, elano – wełny, elano – wiskozy, lnu, aksamitu i sztruksu. Znaleźć i nas można także rzadsze tkaniny, takie [...]

więcej..

Tkaniny płaszczowe

Krawcy chcący uszyć płaszcz mogą w naszych salonach wybierać z pośród różnych wzorów i kolorów polaru, sukna i ortalionu. Odzież wierzchnią stworzyć można także ze sztucznego futra, flauszu, tweedu, alpaki, angorki, pikówki, lodenu i oczywiście wełny.

więcej..

Żakardy

Żakardy to eleganckie tkaniny, idealne na sukienki, spódnice czy nawet całe kostiumy. Posiadają pięknie tłoczone wzory, które wyróżniają je na tle innych tkanin odzieżowych. Żakardy mogą zostać wykorzystane również jako tkaniny dekoracyjne [...]

więcej..

Firany

Oferujemy szeroką gamę firan i materiałów na nie. Chodzi o firany żakardowe, muślinowe, gipiurowe i haftowane. Kupić można u nas również zazdrostki, markizety i organza.

więcej..

Obrusy

Oferujemy rozległą gamę gotowych obrusów, a także materiałów na obrusy. W naszych sklepach znaleźć można różne rodzaje i wielkości tych tkanin.

więcej..

Podszewki

W naszych sklepach zakupić można szeroki wachlarz tkanin do podszywania odzieży.

więcej..

Płótna

W naszej ofercie znajduje się rozległa gama tkanin technicznych. Wśród nich płótna, zarówno bawełniane jak i lniane.

więcej..

Bawełny techniczne

Wśród oferowanych przez nas technicznych materiałów bawełnianych znaleźć można drelich i bawełnę surową.

więcej..

Bieżniki

W dziale z nakryciami odnaleźć można także szeroką gamę bieżników, czyli podłużnych obrusów, stosowanych do dekorowania długich stołów.

więcej..

Ocieplacze

Oferujemy szeroki wybór ocieplaczy krawieckich, czyli materiałów używanych do wypełniania podszycia ubrań, szczególnie tych używanych zimą.

więcej..

Zasłony

Wśród oferowanych przez nas materiałów na zasłony znaleźć można szantungi, satyny, organdyny i blackouty. A także rzadziej spotykane zasłony kreskowane i żakardowe. Do wyboru niezliczona ilość wzorów i barw.

więcej..

NASZE SKLEPY

1
  • ul. św. Filipa 7
  • tel. 12 633 95 67
Zobacz szczegóły
2
  • Plac Handlowy Tomex
  • ul. Bieńczycka 168
  • pawilon 209
  • tel. 12 643 07 11
Zobacz szczegóły
3
  • ul. Dietla 44
  • Tel: +48 797 953 117
Zobacz szczegóły