WYBIERZ TKANINY

Dodatki krawieckie

Podszewki

W naszych sklepach zakupić można szeroki wachlarz tkanin do podszywania odzieży.

więcej..

Ocieplacze

Oferujemy szeroki wybór ocieplaczy krawieckich, czyli materiałów używanych do wypełniania podszycia ubrań, szczególnie tych używanych zimą.

więcej..

Flizelina

Jest to włóknina stosowana w krawiectwie do modelowania i usztywniania kształtu odzieży. Flizelina może być pokryta masą termoplastyczną do łatwiejszego podklejenia tkaniny

więcej..

Klejonka

Jest to jeden z rodzajów flizeliny, czyli elastycznej włókniny stosowanej do modelowania odzieży. Klejonki nasączane są specjalnym klejem krawieckim,

więcej..

Sztywniki

W dziale dodatków krawieckich można zakupić materiały służące do usztywniania tkanin i odzieży.

więcej..

Nici

W naszych salonach kupić można nici wszelkiej maści i koloru. Zarówno te krawieckie jak i typowo ozdobne.

więcej..

Zamki błyskawiczne

W naszych sklepach, na dziale dodatków krawieckich, kupić można zamki błyskawiczne gotowe do wszycia. Do wyboru mamy dużą liczbę kolorów i długości tych zamków.

więcej..

Taśmy do firan i zasłon

Nie da się profesjonalnie udekorować okna bez zakupu odpowiedniej taśmy do zasłon. W naszych salonach można dostać wszystkie materiały potrzebne do dekoracji okien, również taśmy. Można wybierać spośród szerokiej oferty różnych materiałów i [...]

więcej..

Lamówki

Używa się jej do obszywania i wykańczania brzegu materiału. W naszym sklepie znaleźć można wiele rodzajów, szerokości i kolorów lamówek.

więcej..

Patyki do zazdrostek

W naszym salonie zakupić można patyki do zazdrostek o różnych kolorach i szerokości. Dzięki prostemu mechanizmowi dostosowania szerokości można łatwo udekorować każdą szybę.

więcej..

Karnisze

W ofercie naszego salonu wystroju okien znaleźć można szeroki wybór karniszy, na których zawiesić można wybrane wcześniej zasłony i firany.

więcej..

Tetra

Jest to rodzaj lekkiej tkaniny bawełnianej. Kiedyś używanej głównie przy wyrobie pieluch. Może służyć także jako rodzaj wypełniacza.

więcej..

NASZE SKLEPY

1
  • ul. św. Filipa 7
  • tel. 12 633 95 67
Zobacz szczegóły
2
  • Plac Handlowy Tomex
  • ul. Bieńczycka 168
  • pawilon 209
  • tel. 12 643 07 11
Zobacz szczegóły
3
  • ul. Dietla 44
  • Tel: +48 797 953 117
Zobacz szczegóły